Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.

Po dohodě i mimo pracovní dny

O firmě

Naše cíle

Dosažení nejlepších výsledků v dynamickém a variabilním poskytování služeb na domácím trhu v oblasti stavební autodopravy a strojních výkopových prací

Profil firmy

Naše firma vznikla již v roce 1994 s názvem SARA, což je zkratka slovního spojení Stavební autodoprava Randýsek. Firmu založil pan Václav Randýsek jako živnost a pod jeho vedením se firma velmi úspěšně rozvíjela až do roku 2007. Krédem zakladatele bylo soustředit pozornost kromě zakázek velkých stavebních firem i na potřeby drobných stavebníků. Pod jeho vedením se firma stabilizovala na místním trhu a získala si dobré jméno a uznání u našich zákazníků. Časem se však ukázalo, že současná právní subjektivita jako fyzická osoba už nestačí kladeným požadavkům a rozhodli jsme se vytvořit z firmy právnický subjekt společnost s ručením omezeným. V roce 2007 jsme převedli stávající živnosti na společnost s názvem RANDYSEK s.r.o. a v roce 2015 změnila společnost název na SARA HRANICE s.r.o.

Firma se zabývá stavební autodopravou - tuzemskou i zahraniční, prácí se stavebními stroji a kontejnerovou přepravou zaměřenou na stavební odpad, sutiny a různé jiné materiály (s výjimkou nebezpečných). Autopark firmy je přizpůsoben činnostem podle specifikaci a zaměření. Mezi jeho výbavu patří nákladní automobily s různými stavebními mechanizmy jako např. hydraulické jeřáby, sklopky nebo kontejnerové natahováky. Vše je odstupňováno nosností. Dále jsou k dispozici stavební stroje k použití na povrchové práce, výkopy i demolice. K dispozici je také výběr kontejnerů, dle obsahu a nosnosti zaměřených na přistavení a jejich následující odvoz. Mezi další činnost patří prodej štěrků, písků, kameniva a jejich dovoz přímo na místo určení.
line  Spolupracujeme  line